+48 606 557 003

Wykopy

//gardenart-giemzik.pl/wp-content/uploads/2019/03/wykopy.jpg

Wykopy to niezbędny element wszelkich prac drogowych i budowlanych. Oferujemy profesjonalne usługi koparką lub usługi koparko – ładowarką – w zależności od zakresu prac i rodzaju terenu.
Doradzimy najlepsze rozwiązanie a odpowiednio dostosowane maszyny, jakimi dysponuje nasza firma z osprzętem i łyżkami to gwarancja sprawnej pracy terenowej, gdy planujesz wykopy pod:
* fundamenty,
* kanalizację,
* rowy melioracyjne,
* studnie chłonne,
* szamba,
*instalacje elektryczne,
* gazowe

Nasza firma zajmuje się budową i montażem studni chłonnych oraz niewielkich studni z kręgów betonowych.
Dostępne na rynku studnie chłonne w większości przeznaczone są do dwóch zastosowań – jako odbiornik dla oczyszczalni lub wody deszczowej.
W miejscu tym należy przedstawić jedną z największych zalet studni chłonnych, czyli dość prostą i niewymagającą wielkich nakładów możliwość rozsączania wody na większej głębokości.
Studnie chłonne są dobrym rozwiązaniem przede wszystkim dla użytkowników, którzy mają ograniczone miejsce i jednocześnie grunt jest na tyle chłonny, że możliwe będzie przyjęcie całej wody opadowej przez ten punktowy odbiornik.
Z kolei wykopy pod fundamenty to pierwszy etap prac poprzedzających budowę domu. Choć wykonanie wykopów pod fundamenty wydaje się być czynnością mało skomplikowaną, to w rzeczywistości jest to proces, w którym nietrudno o fatalnie skutkujące błędy. Ewentualne nieprawidłowości należy usuwać na bieżąco, bo w przeciwnym razie budynek zostanie źle posadowiony, w efekcie czego może nierównomiernie osiadać, pękać lub podmakać.

Wykonujemy wykopy pod fundamenty w każdym terenie. Wycena dla Klienta i pomiary-bezpłatnie.